nadawaj.tvWarunki techniczne do odbioru i nadawania transmisji online, wideoczatów, wideokonferencji i telemostów w technologii Flash Media Player na platformach TwojaTV iTTv®:

Aby korzystać z możliwości jakie niesie za sobą multimedialna platforma TwojaTV iTTv®, wystarczy komputer klasy PC lub osobisty komputer klasy Notebook, tablet, smartfon lub telefon komórkowy, łącze internetowe o określonych minimalnych parametrach szybkości wysyłania danych, wbudowana lub zewnętrzna kamera internetowa oraz wbudowany albo zewnętrzny mikrofon lub liniowy sygnał audio podłączony do karty dźwiękowej urządzenia.

Minimalne wymagania sprzętowe i programowe do odbioru i nadawania strumieniowej transmisji obrazu i dźwięku, oraz używania innych aplikacji w technologii Macromedia Flash Player w komputerach klasy PC lub komputerach osobistych:

Procesor - Pentium II 450MHz;
Pamięć RAM - 128MB;
Karta graficzna - 16MB;
Dźwięk PC - karta dźwiękowa Full duplex, głośniki lub słuchawki i mikrofon;
Łącze Internetowe - minimum 512Kbps/optymalnie 1Mbps/ szybkości pobierania danych/Downlink/ i 256/optymalnie 512Kbps/ szybkości wysyłania danych/Uplink/;
Aplikacja multimedialna - Macromedia Flash Player 7 lub nowszy;
System operacyjny - Windows 98 i nowsze oraz inne systemy operacyjne.

Po otwarciu strony transmisji pojawi się wbudowany odtwarzacz Macromedia Flash Player lub poproszony zostaniesz o jego instalację.

Sygnały AV do nadawania i odbioru na stronach serwisÓW TwojaTV iTTv® i stronach własnych są przesyłane strumieniowo co oznacza, że nie trzeba czekać na ich ściągnięcie a jedynie przez krótką chwilę na zbuforowanie strumienia z zewnętrznego serwera, które nastąpi w ciągu około 1-2 sekund od wejścia na stronę.

W przypadku kłopotów z nadawaniem bądź odbiorem obrazu lub dźwięku sprawdź czy porty komunikacyjne 80;443 i 1835 są przekierowane na Twój adres IP.

Aby uzyskać najlepszą jakość obrazu i dźwięku sugerujemy aktualizację do najnowszej wersji odtwarzacza Macromedia Flash Player.

Jeżeli instalacja najnowszej wersji Flash Player nie rozwiąże problemów z odbiorem lub jakością emitowanej treści, należy wykonać następujące czynności: - zapisz serwis www.ittv.pl jako zaufaną witrynę w używanej zaporze programowej.
- wyłącz na czas testów naprawczych zainstalowane na komputerze oprogramowanie do blokwania wyskakujących okienek.
- sprawdz czy inne aplikacje, takie jak Windows Media Player, Real Player, Quicktime Player czy iTunes nie są ustawione jako domyślne programy do obsługi strumieniowej transmisji danych, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na odtwarzanie multimediów przez odtwarzacz Macromedia Flash Player.

Jeżeli przeprowadzone działania nie rozwiążą Twoich problemów z oglądaniem multimediów przez Macromedia Flash Player to zapoznaj się z pełną informacją pomocy technicznej producenta.

Jeżeli zamiast transmisji widzicie Państwo statyczną planszę lub przewijany tekst komunikatu to należy wcisnąć/kliknąć/ na znajdujący się na obrazie trójkątny przycisk play lub odświeżyć stronę (klawisz F5) i zaczekać na połączenie oraz pobranie strumienia multimedialnego.

Jeżeli nadal odbiór transmisji lub jej nadawanie jest niemożliwe to albo dysponujecie Państwo łączem Internetowym o zbyt słabych parametrach szybkości pobierania/Downlink/ i wysyłania/Uplink/ danych, nastapiła awaria serwera inicjującego połączenia lub transmisja aktualnie jest niedostępna.

Informacje dodatkowe

Strona www.nadawaj.tv zbudowana została w oparciu o programistyczny język HTML5 i kaskadowe arkusze styli CSS3 i jest jednym z pierwszych tego typu produktów w naszym kraju.

Każdy realizowany przez Ciebie przekaz, transmisja online, wideokonferencja, widoczat czy też telemost może zostać automatycznie zarchiwizowany i udostępniony na uzgodnionych warunkach do ściągnięcia lub odtwarzania strumieniowego z naszych zasobów sieciowych.

Dla najbardziej wybrednych internautów mamy w ofercie wszechstronnie przetestowane, wysokiej jakości statyczne i obrotowe kamery komputerowe, strumieniujące kamery IP oraz specjalne, wizyjne i dźwiękowe zestawy nadawcze oparte o wysokiej jakości kamery z zoom optycznym sterowane z poziomu komputera lub pilota IR, kamery i systemy kamer sterowane głosem, bezprzewodowe zestawy transmisji AV oraz komputerowe karty AV, konwertery USB lub wirtualne karty dla sygnału AV.

Do realizacji przekazów i transmisji mobilnych oferujemy specjalne miniaturowe wielostruminiowe i wieloformatowe encodery oraz satelitarne lub naziemne hybrydowe systemy transmisji AV TCP/IP, oraz dekodery STB(Set-top Box HDTVs) do emisji zawartości stron www i sieciowych multimediów na ekranach TV i HDTV.

Dla potrzebujących komercyjnych wersji naszego rozwiązania mamy specjalną ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników sieci Internet, a mniej zasobnym finansowo pozwoli na uruchomienie własnych kanałów internetowej telewizji, wideokonferencji, wideoczatów, webcastów, transmisji internetowych i telemostów na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Na Twoje życzenie możemy upublicznić i wypromować realizowany przez Ciebie przekaz i kanał Twojej TV - tu lub w dowolnym serwisie zależym Grupy iTTv®.

Życzymy każdemu z Was miłych wrażeń i pełnej satysfakcji z użytkowania platformy TwojaTV iTTv® .

Grupa iTTv® jako właściciel i administrator serwisu TwojaTV iTTv® oraz innych zależnych serwisów multimedialnych nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w kanałach TV oraz wideokonferencjach, wideoczatach, webcastach, telemostach i innych przekazach AV uruchamianych przez użytkowników tych serwisów.