nadawaj.tvPomoc techniczna

Informacje techniczne:

Aby uzyskać jak największą satysfakcję z używania naszych platform multimedialnych, zalecamy aktualizację do najnowszej, posiadanej już wersji Macromedia Flash Player. Zaktualizuj używaną przez siebie przeglądarkę internetową do najnowszej stabilnej wersji. W przypadku problemów z uruchomieniem nadawaj.tv w używanej przez siebie wersji przeglądarki IE - użyj przeglądarki innego producenta.

Podczas uruchomienia aplikacji, Flash Player zapyta Cię, czy chcesz uruchomić transmisję z posiadanej kamery i mikrofonu.

Akceptacja zapytania Flash Player oznacza rozpoczęcie nadawania strumienia audio i wideo, z urządzeń których chcesz do tego celu używać.

W przypadku kłopotów z nadawaniem bądź odbiorem obrazu lub dźwięku sprawdź czy porty komunikacyjne 80;443 i 1835 są przekierowane na Twój adres IP.

Istnieją dwie metody wyboru lub zmiany ustawień urządzeń nadających, rozdzielczości oraz jakości obrazu i dźwięku które będą używane do transmisji:

1. Ustawienia zaawansowane:

Kliknij lewym klawiszem myszy na podglądzie swojego obrazu(player) - pojawi się panel ustawień zaawansowanych;

Kliknij przycisk kamery lub mikrofonu, aby wybrać właściwe źródła sygnału AV;

Ustaw optymalną jakość i szybkość przekazu(sugerujemy ustawienia średnie);

Ustaw preferowaną przez siebie rozdzielczość obrazu oraz szybkość jego odświeżania(ilość klatek na sekundę);

Ustaw preferowaną przez siebie jakość dźwięku;

Zatwierdź swoje ustawienia klikając na zielonego "ptaszka".

2. Szybka zmiana żródła AV:

Kliknij prawym klawiszem myszy na podglądzie swojego obrazu(player) - pojawi się panel ustawień ogólnych;

Kliknij na "Ustawienia" i wybierz właściwe dla siebie źródło obrazu i dźwięku.

Podgląd oraz upublicznienie nadawanego przekazu:

1. Kliknij w polu "Link Channel" (link do Twojego kanału zostanie automatycznie skopiowany);

2. Wklej link w pasku adresu w nowym oknie swojej przeglądarki lub wyślij odbiorcom przekazu;

3. Kliknij w polu "Embed Channel HTML Code" (kod strony Twojego kanału zostanie automatycznie skopiowany);

4. Wklej skopiowany kod w swoją stronę www - upublicznisz przekaz z czatem;

5. Kliknij w polu "Embed Video HTML Code" (kod playera Twojego kanału zostanie automatycznie skopiowany);

6. Wklej skopiowany kod w odpowiednim miejscu swojej strony www - upublicznisz przekaz bez czata;

7. Kliknij w polu "Snapshot Image Link" (kod aktualnego zdjęcia z Twojego przekazu zostanie automatycznie skopiowany);

8. Wklej skopiowany kod w pasku adresu w nowym oknie swojej przeglądarki, w stronę www lub wyślij odbiorcom przekazu - upublicznisz zdjęcie z przekazu.

Informacje dodatkowe

Strona www.nadawaj.tv zbudowana została w oparciu o programistyczny język HTML5 i kaskadowe arkusze styli CSS3 i jest jednym z pierwszych tego typu produktów w naszym kraju.

Każdy realizowany przez Ciebie przekaz, transmisja online, wideokonferencja, widoczat czy też telemost może zostać automatycznie zarchiwizowany i udostępniony na uzgodnionych warunkach do ściągnięcia lub odtwarzania strumieniowego z naszych zasobów sieciowych.

Dla najbardziej wybrednych internautów mamy w ofercie wszechstronnie przetestowane, wysokiej jakości statyczne i obrotowe kamery komputerowe, strumieniujące kamery IP oraz specjalne, wizyjne i dźwiękowe zestawy nadawcze oparte o wysokiej jakości kamery z zoom optycznym sterowane z poziomu komputera lub pilota IR, kamery i systemy kamer sterowane głosem, bezprzewodowe zestawy transmisji AV oraz komputerowe karty AV, konwertery USB lub wirtualne karty dla sygnału AV.

Do realizacji przekazów i transmisji mobilnych oferujemy specjalne miniaturowe wielostruminiowe i wieloformatowe encodery oraz satelitarne lub naziemne hybrydowe systemy transmisji AV TCP/IP, oraz dekodery STB(Set-top Box HDTVs) do emisji zawartości stron www i sieciowych multimediów na ekranach TV i HDTV

Dla potrzebujących komercyjnych wersji naszego rozwiązania mamy specjalną ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników sieci Internet, a mniej zasobnym finansowo pozwoli na uruchomienie własnych kanałów internetowej telewizji, wideokonferencji, wideoczatów, webcastów, transmisji internetowych i telemostów na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Na Twoje życzenie możemy upublicznić i wypromować realizowany przez Ciebie przekaz i kanał Twojej TV - tu lub w dowolnym serwisie zależym Grupy iTTv®.

Życzymy każdemu z Was miłych wrażeń i pełnej satysfakcji z użytkowania platform TwojaTV iTTv®.

Grupa iTTv® jako właściciel i administrator serwisu TwojaTV iTTv® oraz innych zależnych serwisów multimedialnych nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w kanałach TV oraz wideokonferencjach, wideoczatach, webcastach, telemostach i innych przekazach AV uruchamianych przez użytkowników tych serwisów.